Serie A

Vecino: Napoli i fortë, por morëm një pikë me vlerë

Matias Vecino ishte një nga futbollistët e Interit, që vrapoi më shumë sonte, në barazimin e vlefshëm ndaj Napolit. Mesfushori uruguajan pranoi se skuadra e Sarrit është vërtetë e fortë, por nuk ngurroi të shprehë kënaqësinë e pikës së marrë.

“Napoli është shumë i fortë dhe ne këtë e denim më herët. Na vunë në vështirësi me qarkullimin e topit, por në fund morëm një pikë shumë të rëndësishmë dhe për më tepër në transfertë, ndaj ka arsye për të qenë të kënaqur”, tha Vecino.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency