Bundesliga

Vëllai i Hazard, pasuesi i Reus te Dortmund!

Vëllezërit Hazard duket se po shijojnë një nga momentet e tyre më të mira në futboll. Ndërsa Eden, ylli i Chelseas kërkohet me ngulm nga gjigandët e Europës, Real Madrid, edhe vëllai i tij më i vogël, Thorgan Hazard duket se do të ndjekë hapa të ngjashëm. 25-vjeçari, i cili luan me Borussia Monchengladbach po shkëlqen në këtë fillim sezoni dhe paraqitjet e tij kanë rënë në syrin e shumë klubeve. Të parët që interesohen për autorin e 7 golave dhe 4 asisteve në 9 takime të Bundesligës, janë verdhezinjtë e Borussia Dortmund. Klubi nga “Signal Iduna Park” synon të përsërisë të njëjtin sukses që pati me Marco Reus, të cilin e transferuan po nga Monchengladbach në vitin 2009. Mes klubeve ende nuk kanë nisur bisedimet, por shumë shpejt Dortmund pritet të nisë një ofensivë për mesfushorin e avancuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency