Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Vëllai i yllit të United përfundon në burg, godet të dashurën prej xhelozisë

Nuk është një moment i mirë ky për Marcus Rashford i cili në fushë ka zhgënjyer këtë sezon. Duket se fati i keq ndjek edhe familjen e tij, pasi vëllai i yllit të Manchester United është në telashe.

Dane Rashford është aktualisht pas hekurave teksa akuzohet se gjatë pushimeve në Miami, ka goditur me grusht të dashurën e tij. Arsyeja është xhelozia me vëllain e Rashford që pasi kontrolloi telefonin e të dashurës dhe lexoi disa mesazhe që nuk i pëlqyen, e goditi atë në fytyrë.

Lexo edhe: 

Dane Rashford i cili ka si profesion agjentin e futbollistave, do të qëndrojë në burg të paktën deri më datë 27 nëntor, ditë kur do të dalë para gjykatës për t’u njohur me masën dhe se si do të vazhdojë kjo histori. Dane Rashford dhe vajza në fjalë nga lidhja e tyre kanë edhe një fëmijë 14-muajsh.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...