Futboll

Vëllezërit Traore rrezikojnë burgun dhe pezullimin nga futbolli, për emigrim ilegal!

Dy vëllezër rrezikojnë burgun, por nuk bëhet fjalë për 2 vëllezër dosido, po për 2 vëllezër që luajnë në Serie A Hamed dhe Amad Traore, të cilët akuzohen se kanë hyrë në mënyrë të paligjshme në Itali. Sipas raportimit të “La Repubblica”, zyra e emigracionit ka nisur një hetim zyrtar në Parma për të parë nëse emigrimi i tyre në Itali është ilegal apo jo. Bëhet fjalë për një 45-vjeçar të quajtur Hamed Mamadou Traore dhe dyshohet se të dy vëllezërit kanë hyrë në Itali përmes tij. Një tjetër person që po vëzhgohet është dhe një punëtor i Atalantës i quajtur Marina Edwige Carine Teher. Nëse hetimi konfirmohet, atëherë Hamed  që luan për Sassuolon dhe Amad që aktivizohet me Atalantën rrezikojnë pezullimin për një kohë të gjatë nga futbolli dhe ndoshta dhe burgun.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency