Përfaqësuesja

Vendimi i FFK, biletat për ndeshjen me Azerbaixhanin, të gjitha “online”

Nuk do të ketë më tollovi për të siguruar një biletë për ndeshjet e Kosovës në “Fadil Vokrri”. Federata e Futbollit të Kosovës ka vendosur që për ndeshjen e fundit me Azerbaixhanin, e vlefshme për Nation League, Grupi 3, Liga D, biletat do të shiten “online”.

Çmimet e biletave nuk do të ndryshojnë, pra do të jenë të njëjta me ato të shituara për sfidat e shtëpisë me Ishujt Faroe dhe Maltën. Federata e Futbollit të Kosovës, me këtë mënyrë të re të shitjes së biletave, kërkon të evitojë të gjitha problematiket serioze që u shfaqën në dy takimet e para.

Shumë persona kishin mbetur pa bileta, ndërsa nuk mungonin rastet kur një person i vetëm kishte arritur të siguronte 10 bileta.

Qeveria e futbollit të Kosovës, me këtë vendim synon që të shmangë shitjen e biletave ilegalisht në tregun e zi me çmime shumë të më shtrenjta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency