Premier League

Vendos Aubameyang, Arsenali merr fitoren në fushën e Newcastle

Arsenali si Liverpooli, Manchester City dhe Tottenhami. Skuadra londineze e nisi me fitore Premier League-n, duke iu imponuar me një sukses minimal Newcastle në transfertë, falë golit të shënuar nga Aubameyang në minutën e 58-të .

Sulmuesi nga Gaboni realizoi përballë portierit Dubravka, pasi u shërbue me zgjuarsi nga anësori Maitland-Niles, i cili rrëmbeu një top në mesfushë.

Për Aubameyang ky ishte goli numër 33 në 50 ndeshje në Premier League.

Newcastle, pavarësisht dëshirës për ta nisur mbarë para tifozëve vendas, nuk arriti të shfaqej në asnjë moment i rrezikshëm para portës së mbrojtur nga Leno.

Përfundoi pa fitues sfida tjetër mes Leicesterit dhe Wolverhamptonit, ku pak ditë më parë u transferua Patrick Cutrone. Ish-sulmuesi i Milanit u aktivizua në minutën e 76-të, por pa mundur të lërë shenjë në debutimin e tij në Premier League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency