Premier League

Vendos Gabbiadini, Southampton siguron mbijetesën

Një fitore që vlen sa një sezon i tërë. Southampton mposhti 1-0 Swansean brenda në Uells me një gol të sulmuesit italian Manolo Gabbiadini në minutën e 72-të në duelin e drejtpërdrejtëdrejtë për mbijetesën, duke siguruar praktikisht qëndrimin në Premier League për sezonin e ardhshëm. Shenjtorët e Mark Hughes luajtën më mirë në këtë sfidë dhe në fund arritën një sukses që një javë para fundit të kampionatit i ngjiti në kuotën e 36 pikëve, 3 më shumë se Swansea por Southampton ka një goleavarazh dukshëm më të mirë se skuadra uellsiane dhe tashmë mund të konsiderohet zyrtarisht e shpëtuar. Është shumë pranë rënies ndërkohë Swansea, por edhe uellsianët e kanë një shans të fundit të fitojnë ndeshjen e ardhshme dhe të shpresojnë që Huddersfield të humbasë dy sfidat e mbetura. Me këtë fitore të Southampton u zyrtarizua edhe rrëzimi një kategori më poshtë i West Bromwich Albion.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency