Eredivisie

Vendos goli i Balk, Ajaxi pëson humbjen e parë në kampionat

Ajaxi ndalet për herë të parë këtë sezon në kampionat, pasi u mposht me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj Groningenit dhe dorëzoi përkohësisht kreun e renditjes në Eredivisie.

Në “Euroborg” të Groningenit, Ajaxoi dominoi me kontrollin e topit, por nuk arriti që të krijojë raste të shumta shënimi, ndërsa fati i ndeshjes u vendos në minutën e 48’, kur vendasit shënuan me anë të Balk, pas një topi të kthyer nga portieri Onana.

Ajaxi e kishte nisur në mënyrë perfekte sezonin, duke marrë 3 fitore në 3 takimet e para, ndërsa sot regjistroi humbjen e parë, ndërsa për Groningen kjo ishte fitorja e dytë në 4 ndeshje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency