Premier League

Vendos goli i Foden, Manchester City katapultohet i treti, ngecin “Spurs”-at

Manchester City siguroi fitoren e katërt radhazi në kampionatm që e kataputlon në vendin e tretë në Premier League me 32 pikë, katër më pak se kryesuesit e Manchester United dhe një më pak se Liverpooli.

Skuadra e Pep Guardiolës iu imponua me rezulat minimal Brightonit në “Etihad”, ku vendosi goli i Foden në fundin e pjesës së parë, pas assitit të marrë nga Kevin De Bruyne.
Në fakt, ndeshja mbeti i hapur deri në fund, madje në kohën shtesë Raheem Sterling humbi një 11-metërsh, por që gjithsesi nuk e cënoi fitoren e Citizens.

Zhgënjen Tottenhami, që u ndal në barazim 1-1 në derbin e Londrës përballë Fulhamit. Harry Kane kaloi në epërsi “Spurs”-at në minutën e 25-të, por Cavaleiro gjeti golin për miqtë në pjesën e dytë, duke i mohuar fitoren skuadrës së Mourinhos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency