La Liga

Vendos goli i Vesga, Bilbao thyen Sevillan

Një gol i Mikel Vesgas në minutat e fundit të pjesës së parë vendosi fatet e takimit mes Athletic Bilbaos dhe Sevillas. Në San Mames përfundoi 1-0 për vendasit me skuadrën baske që u rikthye te fitorja në La Liga, pas një “thatësire” prej 4 javësh.  Falë golit të mesfushorit Mikel Vesga në minutën e 43-të, Bilbao mori tre pikë me shumë vlera që e ngjitën në kuotën e 11 të tillave, ndërkohë që Sevilla e Edoardo Berrizos pësoi humbjen e dytë në kampionat dhe mbetet në kuotën e 16 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency