La Liga

Vendos Jordan, Sevilla fiton derbin andaluzian me Granadën

Shorti i rezervoi Sevillas dy sfida radhazi në transfertë, në startin e kampionatit, por pas triumfit 0-2 në Katalunjë përballë Espanyolit, ia dolën me sukses edhe në derbin andaluzian me Granadën, të cilin e fitoi me rezultatin minimal 0-1.

Skuadra e drejtuar nga ish trajneri i Spanjës dhe Realit të Madridit, Julen Lopetegui, arriti të marrë pikët maksimale nga sfida e mbrëmjes së sotme, falë një goli të shënuar nga Jordan në minutën e 52-të të takimit.

Humbja e Reguilon për shkak të një dëmtimi, ishte nota e vetme negative e mbrëmjes së sotme për Sevillan, që pas dy javëve, ka marrë pikët e plota dhe fundjavën tjetër pret të debutojë para tifozërisë, në sfidën me Celta Vigon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency