Futboll

Vendos kapiteni Cereni, Shqipëria U17 mposht Maqedoninë e Veriut

Shqipëria U17 e nisi me këmbën e mbarë turneun miqësor “Mercedes Benz Aegean Cup”, teksa fitoi me rezultatin minimal 1-0 në ndeshjen e parë, përballë Maqedonisë së Veriut.

Djemtë e drejtuar nga shkodrani Elvin Beqiri zhvilluan një 90-minutësh të mirë, ndërsa golin e vetëm të takimin e shënuan me anë të kapitenit Cereni, 10 minuta para fundit ndeshjes.

Takimi i radhës i kuqezinjve 17-vjeçarë do të jetë më 17 janar përballë skuadrës së Ukrainës.
Formacioni: Simoni, Halili, Çela, Stafa, Pano, Beluli, Neziri, Bajraktari, Çereni, Deda, Blakqori. U aktivizuan: Selimi, Kacanolli, Kote, Miftari dhe Tahiri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency