Premier League

Vendos Richarlisson, Everton fiton sërish dhe i afrohet zonës Champions

Everton vijon të bëjë mirë në kampionatin anglez, pasi mbrëmjen e sotme ka marrë një tjetër fitore, këtë herë me rezultatin minimal 1-0 ndaj Southamptonit.

“Toffees”vinin në këtë takim me moral të lartë pas triumfit në derbin ndaj Liverpoolit dhe gjetën golin e avantazhit që në minutën e 9’ me anë të brazilianit Richarlisson, ndërsa më vonë shënoi edhe mbrojtësi Keane, por goli u anulua për pozicion jashtë loje.

Më pas skuadra e drejtuar nga Carlo Ancelotti menaxhoi mirë lojën deri në vërshëllimën finale dhe mori një fitore me mjaft vlera, që e ngjit në kuotën e 43 pikëve, shumë pranë zonës Champions të renditjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency