Serie A

Vendoset e ardhmja e Hysajt, e konfirmon menaxheri Giuffredi

Në fillim të verës përflitej se do të largohej me siguri nga Napoli, pas 4 sezoneve mjaft të suksesshme aty, por kur kanë mbetur edhe 10 ditë nga mbyllja e merkatos, mbrojtësi shkodran është gati të djersijë sërish fanellën e kaltër.

Lajmi është konfirmuar nga vetë menaxheri i Hysajt, që në një intervistë për radion napolitane “Kiss Kiss Napoli”, deklaroi se mbrojtësi shkodran do të vazhdojë të punojë nën urdhrat e Carlo Ancelottit të paktën edhe për sezonin e ardhshëm.

Hysaj humbi vendin e titullarit me Ancelottin dhe gjatë verës pati oferta nga disa skuadra, por asnjëra prej tyre nuk u bind të paguajë shifrën e lartë që kërkonte Aurelio De Laurentiis për kartonin e shkodranit.

Tashmë nuk mbetet gjë tjetër veçse mbrojtësi të harrojë largimin dhe të punojë fort për t’u rikthyer sërish titullar në formacionin e Ancelottit, ndonëse beteja në krahun e djathtë do të jetë vërtetë e fortë me Malcuit dhe Di Lorenzo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency