Serie A

Venuti “largon” Vlahovic: E drejtë të ndjekë ëndrrën e tij

Me 15 gola të shënuar në kampionat, sulmuesi 21-vjeçar Dusan Vlahovic ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha në Itali e në Europë, ndonëse Fiorentina po bën të gjithë përpjekjet për ta mbajtur akoma në skuadër.

Për të ardhmen e sulmuesit serb ka folur edhe shoku i tij i skuadrës, Lorenco Venuti, i cili ka pranuar se dëshiron që Vlahovic të mbetet në Firence, por nga ana tjetër e ka quajtur të drejtë ambicien e 21-vjeçarit për të luajtur në të tjera nivele.

“Çdokush ka disa objektiva personalë dhe disa pikësynime për të arritur, ndaj edhe zgjedhjet i bën mbi bazë të tyre. U në do të doja shumë që Vlahovic të mbetej te Fiorentina edhe sezonin e ardhshëm, por nga ana tjetër është e drejtë që ai të ndjekë ëndrrën e tij për të luajtur në nivele më të larta”, u shpreh Venuti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency