Merkato

Verdi te Napoli, të hënën kryen vizitat mjekësore

Tashmë nuk ka më asnjë dyshim, Simone Verdi do të jetë sulmues i Napolit sezonin e ardhshëm. Marrëveshja mes klubit të kaltër dhe Bolognas është arritur prej disa ditësh dhe sipas Sky Sport këtë të hënë lojtari i dalë nga akedemia e Milanit do të kryejë vizitë mjekësore me Napolin dhe nëse i kalon me sukses do të nënshkruajë më pas me klubin e Aurelio De Laurentis. Verdi do të firmosë për 5 vite me Napolin ndërsa kartoni i tij i ka kushtuar klubit jugor rreth 25 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top