Kategoria Superiore

Verdiktet e mbetura, ka ende garë të ashpër në Superiore

Sezoni futbollistik nuk e ka thënë ende fjalën e fundit. Pas Kamzës, që përjashtua për shkak të dhunës ndaj gjyqtarit në përfundim të sfidës me Laëin, tashmë është mësuar dhe kampionia e vendit. Dy skuadra që mësojnë fatin e tyre pa u dëgjuar vërshëllima finale e kampionatit, që ka ende për të thënë në fushën e lojës.

Duke nisur nga zona europiane, ku Kukësi, Teuta, Laçi dhe Flamurtari janë në garë për vendin e dytë dhe të tretë. 270 minuta nga fundi, gara është e hapur, edhe pse logjika të bën të besosh që verilindorët dhe “Djemtë e Detit” janë më të avantazhuar në këtë garë. Flamurtari, Laçi dhe Skënderbeu do të tentojnë deri në fund për të siguruar minimalisht vendin e 4-t, në mënyrë që të presin një dhuratë nga Kukësi në finalen e Kupës së Shqipërisë me Tiranën.

Bardheblutë kanë një mundësi të artë për të siguruar Europën nëpërmjet trofeut të dytë më të rëndësishëm në vend, por më parë duhet të sigurojnë mbijetesën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency