Serie A

Veretout, goditja e parë e Napolit në merkato!

Do të jetë Jordan Veretout përforcimi i parë i Napolit për sezonin e ardhshëm. Duke iu referuar lajmeve që raportojnë mediat franceze, presidenti i klubit të kaltër Aurelio De Laurentis ka arritur marrëveshjen me lojtarin francez në bazën e një kontrate 5-vjeçare. Për të mbyllur operacionin tashmë duhet që edhe dy klubet të gjejnë gjuhën e përbashkët. Pritet të gjendet një rrugë e mesme mes ofertës së Napolit dhe kërkesës së Fiorentinës që kap shifrën 27 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency