Merkato

Verona tani bën ankand me Kumbullën, pret ofertën e Interit

Hellas Verona ende nuk ka marrë një vendim përfundimtar për transferimin e Marash Kumbullës te Lazio. Drejtuesit e Lazios, Lotito dhe Tare kanë ofruar 18 milionë euro dhe dy lojtarë, por duket se Setti i Veronës kërkon kohë të mendohet.

Një nga emrat e përfshirë në bisedimet për Kumbullën është Valon Berisha, që mbylli huazimin në Dusseldorf, por paga e tij e lartë është bërë pengesë e pakapërcyeshme. Gjithsesi, profile interesante mbeten Lombardi dhe Maistro.

Drejtuesit e klubit veronez dukes se po bëjnë lojë të dyfishtë. Ata do të takohen edhe me përfaqësuesit e Interit për të kuptuar se cila do të jetë oferta e tyre.

Pak javë më parë Setti refuzoi 18 milionë euro dhe kartonin e Salcedos. Kumbulla vlerësohet 18 milionë euro ndërsa Interi do të ishte i gatshëm t’i ofronte 1.5 milionë euro në sezon, plus bonuset.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency