Serie A

Verona fiton derbin dhe ‘ndez’ shpresat për mbijetesë

Verona ka marrë fitoren e dytë radhazi në kampionat, duke shkuar në kuotën e 22 pikëve dhe ‘ndezur’ shpresat për mbijetesë, kur kanë mbetur edhe 11 javë për t’u luajtur.

Skuadra e drejtuar nga Fabio Pecchia triumfoi me rezultatin minimal 1-0 në derbin ndaj Chievos, në stadiumin e qytetit të Veronës, ‘Bentegodi’.

Vendimtar në këtë takim ishte goli i shënuar nga Caracciolo, në minutën e 52-të, ndërsa Chievo konfirmoi edhe njëherë se po kalon një moment mjaft delikat dhe tani rrezikon seriozisht qëndrimin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency