Kupa e Italise

Verona triumfon në derbi, Torino kalon Carpin

Kupa e Italisë ka vijuar sot me 3 takime të tjera, ndërsa me interes pritej derbi i Veronës.

Sergio Pellissier i dha avantazhin Chievos, por Verona barazoi me anë të Fares në minutën e 34-t, rezultat që mbeti i pandryshuar jo vetëm brenda 90-minutëshit, por edhe në përfundim të 30 minutave shtesë. Nga penalltitë, fati I buzëqeshi Veronës, që shënoi të 5 gjuajtjet e saj, ndërsa për Chievon gaboi pikërisht veterani Pellissier.

Në takimin mes Torinos dhe Caprit, skuadra e Mihajloviçit nuk e vuri në dyshim fitoren dhe kualifikimin, teksa shënoi 2 gola në pjesën e parë me anë të Iago Falque-së dhe Belottit.

Më herët, Sassuolo mposhti jo pa vështirësi Barin me rezultatin 2-1, duke siguruar kualifikimin për më tej.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency