Gossip

Veronika Khomyn “protagoniste” e finaleve të Super Bowl (Foto)

Super Bowl po luan finalet e saj, teksa përballë janë vënë skuadrat e Los Angeles Rams dhe New Englan Patriots, sfida që po transmetohen live edhe në ekranin e Supersport.

Por krahas shtypit sportiv, ky kompeticion po gjen hapësira edhe në mediat rozë dhe kjo falë trajnerit të Los Angeles Rams, Sean McVay.

Ky i fundit është në një lidhje me modelen e njohur Veronika Khomyn, e cila paralelisht me NFL-në, vijon të postojë foto “mahnitëse” në rrjetet sociale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency