Ligue 1

Verratti preket sërish nga koronavirusi, humb përballjen me Bayernin

Një tjetër futbollist i kombëtares italiane rezulton i prekur nga koronavirusi. Bëhet fjalë për mesfushorin Marco Verratti, i cili është vendosur menjëherë në izolim, ndërsa lajmin e ka dhënë vetë klubi francez i Paris Saint Germain.

Verratti ka rezultuar pozitiv që më 29 mars dhe është lënë jashtë për transfertën ndaj Lituanisë, ndërsa tani po kalon periudhën e izolimit në Paris dhe do të humbë ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Bayernit të Mynihut më 7 prill.

Kjo është hera e dytë brenda pak muajsh, që Marco Verratti preket nga koronavirusi, pasi edhe në fillim të vitit mesfushori italian kishte humbur dy ndeshje kampionati pikërisht për të njëjtën arsye.

Ndërkohë në Itali të gjithë janë në ankth se mos të tjerë futbollistë që ishin në grumbullim, mund të rezultojnë pozitivë gjatë ditëve të ardhshme, duke qenë se koronavirusi ka prekur edhe Bonuccin e 4 pjesëtarë të stafit teknik.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency