Premier League

Vërshojnë ofertat për Bakayoko, por mesfushori kërkon qëndrimin në Londër

Pas përfundimit të aventurës me Milanin, ku Tiemoue Bakayoko luajti në formë huazimi, ai është rikthyer te Chelsea, skuadër që zotëron edhe kartonin e futbollistit.

E ardhmja e lojtarit duket në pikëpyetje dhe vëllai, që është njëkohësisht dhe agjenti i tij, Abdoulaye nxitoi të sqarojë zërat e merkatos rreth mesfushorit.

Ai deklaroi se për 24-vjeçarin, falë eksperiencës pozitive me fanellën e kuqezinjve, kanë ardhur shumë oferta, por prioritet do t’u jepet “Bluve të Londrës”, pasi vetë futbollisti kërkon të luajë në Champions League dhe të ketë qëndrueshmëri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency