Formula 1

Verstappen u përgjigjet kritikave në pistë, triumfon në provat e lira

Pasi u përball me kritika të shumta për mënyrën e rrezikshme të garimit dhe incidentet e shumta në këtë sezon, Max Verstappen u kundërpërgjigj menjëherë pasditen e sotme.

Në sesionin e parë të provave të lira, në Çmimin e madh të Kanadasë, piloti i Red Bull arriti të regjistrojë kohën më të mirë, me gomar hypersoft. Menjëherë pas tij u rendit kampionin në fuqi i botës, Lewis Hamilton, ndërsa vendin e tretë e mori piloti tjetër i Red Bull, Daniel Ricciardo.

Vetëm vendi i katërt për pilotin gjerman të Ferrarit, Sebastian Vettel, që la pas vetes dyshen finlandeze Bottas-Raikkonen, përkatësisht në vendin e pestë dhe të gjashtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top