Serie A

Veseli me trajner të ri, shkarkohet Iachini, rikthehet…

Ndryshim i rëndësishëm në pankinë për Empolin. Frederic Veseli tashmë do të ketë një trajner të ri, por që njihet mirë nga mbrojtësi i kombëtares shqiptare. Pas humbjes ndaj Romës por edhe ecurisë jo të mirë në javët e fundit, drejtuesit e Empolit kanë vendosur të shkarkojë trajnerin Giuseppe Iachini dhe të rikthejnë në skuadër Aurelio Andreazzolin i cili ishte trajneri që bëri të mundur rikthimin e skuadrës toskane në Serinë A dhe që drejtoi Empolin në javët e para të këtij sezoni. Objektivi i Andreazzolit në këtë eksperiencë të dytë te Empoli do të jetë një dhe i vetëm, qëndrimi në Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency