Serie B

Veseli rikthehet nga dëmtimi, Empoli me një këmbë në Serie A

Rikthim i ëmbël në fushë nga dëmtimi për Frederik Veselin, me Empolin e tij që mori një tjetër fitore duke hedhur një tjetër hap të madh përpara drejt ngjitjes në Serinë A. Veseli u aktivizua titullar në qëndër të mbrojtjes në fitoren 3-2 të Empolit ndaj Pro Vercellit, sfidë e vlefshme për javën e 35-të të Serie B, duke u ndëshkuar madje dhe me karton të verdhë. Empoli me këtë sukses e thelloi në 11 pikë avantazhin ndaj skuadrave ndjekësë, Palermos dhe Frosinones që në këtë javë ngecën në 2 barazime 1-1, respektivisht ndaj Cremoneses dhe Spezias. Luajti 81 minuta, Migjen Basha në barazimin 2-2 të Barit në transfertë ndaj Pescarës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency