La Liga

Vetëm 1 pikë për Atleticon në lamtumirën e Griezmann-Godin e Juanfran!

Atletico Madrid e mbyll me një barazim 2-2 ndaj Levantes sezonin në La Liga. Diego Simeone u dha mundësinë të zhvllonin ndeshjen e fundit me fanellën e Los Colchoneros emrave të tillë si Diego Godin, Juanfran e Antoine Griezmann të cilët kanë zyrtarizuar largimin nga Atletico por asnjëri prej tyre nuk arriti të linte shenjë në këtë ndeshje. Në Ciutat de Valencia sfida nisi me dominimin e skuadrës vendase që shënoi dy gola në minutat 6 dhe 36-të me Cabaco dhe Roger duke marrë epërsinë e dyfishtë. Misioni për të marrë pikë në këtë transfertë u bë akoma edhe më i vështirë për Atleticon kur Correa u ndëshkua me karton të kuq për një ndërhyrje të rëndë në minutën e 50-të. Megjithatë edhe pse me një lojtar më pak në fushë Atletico reagoi dhe gjeti dy gola të shpejtë në harkun e 11 minutave nga e 68-ta në të 79-ën me Rodrigon dhe sulmuesin e talentuar 18-vjeçar Camello. Los Colchoneros e mbyllën sezonin në vendin e 2-të, në kuotën e 76 pikëve.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency