Serie B

Vetëm dy ndeshje në stol, Livorno shkarkon ish ndihmësin e De Biasit

Që prej largimit nga Shqipëria, as Gianni De Biasit dhe as ndihmësit të tij Paolo Tramezzani, nuk po u ecën aspak mirë karriera si trajnerë në klube të tjera.

Kështu ky i fundit është shkarkuar mbrëmjen e sotme nga pankina e Livornos, pasi e provoi veten për vetëm dy javë në stol, ku koleksionoi po kaq humbje.

Tramezzani mori pankinën e Livornos dy javë më parë për të zëvendësuar Roberto Bredan, por sot pësoi humbjen e dytë në po kaq ndeshje, 3-0 ndaj Ascolit.

Kaq mjaftoi që presidenti i Livornos të mos i konfirmojë më besimin dhe ta shkarkojë, për të rikthyer në pankinë edhe njëherë Bredan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency