Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Vetëm humbje, Lampard: Ishim katastrofë, Arsenali e pati të lehtë ndaj nesh

Gjashtë ndeshje, gjashtë humbje. Aventura e dytë si trajner i Chelsea, po shkon shumë keq për Frank Lampard.

Pas humbjes ndaj Arsenalin në transfertë, trajneri i “Bluve të Londrës” deklaroi:

Lexo edhe: 

“Nuk ishim në lartësinë e duhur, pjesa e parë ishte katastrofike për ne. Ishte shumë e thjeshtë të luaje ndaj nesh në 45 minuta e para.

Në të dytën ishim më mirë, luajtëm si skuadër dhe krijuam raste për gol. Do të punojmë fort që të ringrihemi“, theksoi Lampard.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...