Ligue 1

Vetëm vendi dytë shpëton të ardhmen e Bruno Genesios te Lyoni

Eliminimi në gjysmëfinalen e Kupës së Francës do të ketë pasoja në të ardhmen e Bruno Genesios në stolin e Lyon. Menjëherë pas disfatës ndaj Rennes, presidenti Aulas zbuloi se kualifikimi do të rinovonte automatikisht me dy sezone kontratën e 52-vjeçarit, ndërsa tani gjithçka është shtyrë për në fund të sezonit. Genesio ka një kontratë deri në qershorin e këtij viti dhe me shumë mundësi vetëm renditja në vendin e dytë në kampionat mund të shpëtojë stolin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency