Formula 1

Vettel i buzëqeshur: Nuk shqetësohem, makina është e shpejtë

Pavarësisht se përfundoi i dyti, në provat e lira të çmimit të madh të Austinit, në SHBA, Sebastian Vettel nuk e ka humbur buzëqeshjen në fytyrë. Piloti gjerman u shfaq mjaft i qetë dhe u shpreh i kënaqur me aq sa kishte mundur të testojë makinën.

“Nuk jam i shqetësuar. Me aq sa pashë mund të them se makina është mjaftueshëm ë shpejtë, për të qenë konkurrues. Do të kërkoj fitoren, me shpresën se edhe fati do të jetë në anën tonë sot”, tha piloti i Ferrarit.

Vettel është në vendin e dytë të renditjes për pilotë, me 59 pikë më pak se Lewis Hamilton, që kryeson, kur kanë mbetur edhe 4 gara nga fundi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency