Gossip

Vidal jashtë forme, e fejuara “i tregon” se si duhet të stërvitet (Foto)

Arturo Vidal po zhgënjen te Interi, pasi përveç gabimeve të kushtueshme në fushën e lojës, është parë dukshëm jo në formën e duhur fizike, çka ka ndikuar jo pak në cilësinë e lojës në fushë.

Edhe trajneri Antonio Conte, sponsori më i madh i afrimit të tij te Interi, pranoi në fund të ndeshjes me Crotonen se mesfushori kilen duhet të punojë shumë për të fituar gjendjen fizike që nevojitet për të përballuar kërkesat e tij në fushë.

Megjithatë shembulli më i mirë për Vidal duket se është e fejuara e tij, Sonia Isaza, e cila prej ditësh i është nënshtruar një regjimi të fortë stërvitjeje në palestër, teksa çdo ditë poston video nga ushtrimet e vështira që kryen.

Bukuroshja kolumbiane mund të shërbejë si një frymëzim i mirë për Vidal, me qëllim që ky i fundit t’i rikthehet stërvitjes intensive dhe të gjejë formën e duhur fizike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency