Featured

VIDEO/ Adili e Hoxhaj nuk dinë veç të shënojnë, ia marrin valles pasi fituan Kupën

Ardit Hoxhaj dhe Mevlan Adili ishin lojtarët që ndëshkuan skuadrën e Laçit në finalen e Kupës së Shqipërisë dhe i dhanë Vllazninë trofeun për të tetën herë në historinë e tyre.

Qendërmbrojtësi e festoi shumë në fushë golin e përmbysjes, ndërsa pas ndeshjes është bërë bashkë me Hoxhajn dhe kanë treguar një tjetër talent që ata kanë.

Dy futbollistët shfaqen në rrjetet sociale në video duke kërcyer dhe kanë të gjithë të drejtën për ta bërë, pas një finaleje që shpëtoi sezonin e Vllaznisë së projektuar për titullin kampion.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency