Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Al-Hilal reagon kundër Ronaldos: WrestleMania XL, shfaqja sapo ka filluar

Al-Hilal ka reaguar publikisht përmes një postimi në rrjetet sociale në lidhje me rastin e Cristiano Ronaldo-s, me portugezin që sulmoi një prej lojtarëve të tyre në gjysmëfinalen e Superkupës së Arabisë ndaj Al-Nassr.

Pas episodit të shëmtuar të ndodhur mbrëmjen e së dielës, Ronaldo tani do të përballet me një pezullim me dy ndeshje dhe gjithashtu do të gjobitet me 20,000 rial për veprimet e tij.

Lexoni edhe:

Shifër që nuk duhet të jetë problem i madh për portugezin, i cili në Arabinë Saudite merr vetëm rreth 200 milionë euro në vit.

Pas këtij vendimi Al-Hilal reagoi në rrjetet sociale, duke postuar videon e Ronaldo-s, me përmbledhjen e disa prej ndërhyrjeve më brutale të portugezit dhe duke shkruar: “WrestleMania XL nuk ka filluar ende, spektakli i madh sapo ka nisur”.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...