Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Balotelli tërbon Montellën, për pak “plas grushti” mes dy italianëve

Vitet kalojnë, por Mario Balotelli mbetet i njëjti. Sulmuesi italian u përfshi në një debat me trajnerin Montella menjëherë pas ndeshjes Adana-Umraniye dhe vetëm ndërhyrja e stafit shmangu një përplasje me duar mes të dyve.

Sulmuesi italian u aktivizua në pjesën e dytë të ndeshjes që u fitua me rezultatin minimal 1-0 nga Adana dhe teksa Montell po përshëndetej me arbitrat, diçka ndodhi mes tij dhe Balotellit.

Një fjalë më shumë e 32-vjeçarit tërboi Montellën, që u kthye ashpër nga sulmuesi dhe vetëm ndërhyrja e stafit shmangu degradimin e situatës.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Xhuliano Skuka nis aventurën e re në Francë, ku do të jetë pjesë e Metz. Sulmuesi dibran kaloi me sukses testet mjekësore mëngjesin e...

Kategoria Superiore

Tirana bind Kristal Abazajn që të kthehet në Abissnet Superiore. Ashtu siç SuperSport raportoi pak ditë më parë, 26-vjeçari do të jetë pjesë e...

Featured

Marsel Ismajlgeci nuk është më lojtari i Tiranës. “SuperSport” mëson se kapiteni është larguar nga ekipi dhe do të transferohet në Bosnja dhe Hercegovina...

Premier League

Dëmtimi i Virgil Van Dijk është padyshim një lajm i keq për Jurgen Klopp, që sheh Liverpoolin e tij këtë sezon, shumë larg formës...