Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Bashkimi me ekipin e Ghanës, Inaki Williams nuk ndal kërcimet

Sulmuesi i Athletic Bilbao, Inaki Williams është bashkuar me kombëtaren e Ghanës për ndeshjet miqësore ndaj Brazilit dhe Nikaraguas.

28-vjeçari është duke e shijuar jashtë mase rikthimin në vendin e origjinës dhe bashkimin me shokët e përfaqësueses së Ghanës.

Në një video të bërë publike në rrjetet sociale Inaki shfaqet duke kërcyer e kënduar në mes të grupit të shokëve.

Lajme të tjera

Francë

Historia mes Paris Saint-Germain dhe Kylian Mbappe duket se ka marrë fund njëherë e përgjithmonë. Trajneri Luis Enrique, vendosi ta zëvendësonte sulmuesin në minutën...

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Featured

Rey Manaj është duke kaluar një nga momentet e tij më të mira bë karrierë. Sulmuesi shqiptar ka gjetur këtë të dielë golin e...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...