Premier League

Video/ “Broja, Broja…”, momenti emocionues në stadiumin “St. Mary”

Armando Broja fiton “zemrën” e “St Mary’s Stadium”. Menjëherë pas golit të shënuar ndaj Burnley-t, që u dha epërsinë e përkohshme 2-1 vendasve, i gjithë impianti i Southamptonit shpërtheu në ovacione për sulmuesin shqiptar, emri i të cilët dëgjohej në sfond në momentin e festës së këtij finalizimi.

20-vjeçari po shndërrohet idhull i tifozërisë, falë cilësive dhe shpërthimeve të tij për të krijuar situata goli në portën kundërshtare. Për trajnerin Ralf Hasenhuttl do të jetë e vështirë të mbajë në stolin e rezervave.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency