Video

VIDEO/ Broja përgatitet për Man. City-n, dhuron spektakël në stërvitje

Southamptoni i Armando Brojës do të kërkojë të harrojë sa më shpejt humbjen ndaj Wolves, megjithatë këtë fundjavë e pret një sfidë mjaft e vështirë, siç është ajo ndaj Manchester City-t kryesues, që prej shumë javësh njeh vetëm fitore në kampionat.

Sulmuesi kuqezi e ka fituar tashmë vendin e titullarit dhe pritet të startojë nga minuta e parë edhe përballjen e të shtunës ndaj “citizens”, teksa klubi i Southamptonit ka postuar një video mjaft interesante të Brojës, nga një prej seancave stërvitore.

Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency