Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

VIDEO/ Broja shkrihet së qeshuri me shokun e skuadrës

Broja shkrihet së qeshuri me shokun e skuadrës
Broja shkrihet së qeshuri me shokun e skuadrës

Armando Broja argëtohet me shokun e tij të skuadrës, Joao Felix. Të dy, bashkë me Madueke, kanë marrë pjesë në një spot të EA Sports dhe sprova që kanë pasur është të thonë tekstin “EA Sports – It’s in the game”.

Megjithatë portugezi e ka pasur të vështirë të gërmëzojë EA, duke e thënë “Hi, Hej”, e aq mjaftoi që Broja e Madueke të shpërthenin në të qeshura.

Videoja u shpërnda nga Chelsea në rrjetet sociale, teksa vlen të theksohet se klubi londinez bashkëpunon prej kohësh me kompaninë EA Sports.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...