Angli

VIDEO/ “Çdo ditë vetëm për Ronaldon flet”, Sterling “acarohet” me Sancho!

Cristiano Ronaldo është një personazh mjaft i diskutuar në botën e futbollit dhe mesa duket emri i portugezit është i preferuar edhe në kombëtaren e Anglisë. Jo më kot, pasi me “Tre Luanët” luan Jadon Sancho, i cili stërvitet çdo ditë përkrah CR7 në klubin e Manchester United.

Megjithatë, duke e marrë gjithnjë si shembull Ronaldon edhe në kombëtare, Sancho ka “acaruar” shokun e skuadrës, Raheem Sterling. Së fundmi, një video nga një grumbullim i mëparshëm i anglezëve tregon se si Sterling “tallet” me Sanchon ndërsa ky i fundit me ironi i kundërpërgjigjet nëse do një fanellë të Ronaldos

“Çdo ditë flet vetëm për Ronaldon, në rregull e kemi kuptuar që luan së bashku me atë”, shprehet Sterling. “E do fanellën e tij, thjesht më thuaj”, përgjigjet Sancho me ironi, duke shkaktuar të qeshura mes dyshes së sulmit të Anglisë.

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency