Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kosovë

VIDEO/ Çfarë gafe nga Aro Muric, i kushton shtrenjtë Burnleyt

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i fali një gol Brightonit në minutën e 79’.

Vendasit po fitonin 1-0 dhe ishin shumë afër sigurimit të tri pikëve të rëndësishme për mbijetesën, por Muric dreqosi gjithçka.

Lexo edhe:

Duke mos kontrolluar si duhej një top të thjeshtë, që përfundoi pas shpinës së tij. 25-vjeçari shqiptar kreu disa pritje të bukura kundër ekipit të De Zerbit, por e prishi në fund takimin numër 50 me Burnleyn.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...