Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

VIDEO/ City zbret në fushën e stadiumit “Ataturk”, stërvitet prag finales me Inter

Manchester City ka zbritur në fushën e stadiumit “Ataturk”, në Stamboll, ku të shtunën në mbrëmje do të përballet me Interin në finalen e Champions League.

Anglezët kanë zhvilluar seancën stërvitore, ku i pranishëm ishte edhe Kyle Walker, i cili duket se e ka kaluar problemin dhe do të jetë në dispozicion të Guardiolës për finalen e madhe.

Lexo edhe:

Kështu pas Interit, edhe Manchester City është “prezantuar” me fushën ku do të luajë këtë të shtunë.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...