Video

(VIDEO) Çmenduria e ish-lojtarit të Atleticos/ Tërheq zvarrë gruan me makinë, i ikën edhe policisë

Eduardo Salvio, ish-lojtar i Atletico Madrid dhe tashmë pjesë e Boca Juniors është bërë së fundmi një nga personat më të urryer në Argjentinë. E gjitha lidhet me një ngjarje të ndodhur mëngjesin e datës 14 prill, ku lojtari ishte në makinë me një vajzë, ndërsa është vënë re nga ish-gruaja e tij, Magali Aravena.

Kjo e fundit është afruar t’i flasë Salvios, por, në momentin që ish-gruaja e tij është kapur te makina, ky i fundit i ka dhënë gaz duke e tërhequr zvarrë Aravenën teksa e ka dëmtuar në këmbën e djathtë, por për fat të mirë pa pasoja të rënda.

Menjëherë, në vendngjarje është afruar edhe policia, por futbollisti nuk është ndalur as nga patrulla duke u arratisur, ndërsa tashmë 31-vjeçari i ka hapur vetes telashe të mëdha. Klubi i Boca Juniors gjithashtu do të marrë masa ndaj Salvios duke e pezulluar atë, të paktën derisa gjithçka të sqarohet edhe me ndërhyrjen e policisë. Aravena dhe Salvio ishin ndarë së fundmi pas një martesë e cila zgjati për dhjetë vite dhe nga e cila erdhën në jetë dy fëmijë.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

Ligue 1 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Auxerre
0
0
0
0
0
0
0
0
2Lille
0
0
0
0
0
0
0
0
3Lorient
0
0
0
0
0
0
0
0
4Monaco
0
0
0
0
0
0
0
0
5Nantes
0
0
0
0
0
0
0
0
6Nice
0
0
0
0
0
0
0
0
7PSG
0
0
0
0
0
0
0
0
8Strasbourg
0
0
0
0
0
0
0
0
9Ajaccio
0
0
0
0
0
0
0
0
10Angers SCO
0
0
0
0
0
0
0
0
11Brest
0
0
0
0
0
0
0
0
12Clermont
0
0
0
0
0
0
0
0
13Montpellier
0
0
0
0
0
0
0
0
14Reims
0
0
0
0
0
0
0
0
15Troyes
0
0
0
0
0
0
0
0
16Olympique Marseille
0
0
0
0
0
0
0
0
17Toulouse
0
0
0
0
0
0
0
0
18Lens
0
0
0
0
0
0
0
0
19Rennes
0
0
0
0
0
0
0
0
20Olympique Lyonnais
0
0
0
0
0
0
0
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency