Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Conference League publikon dhe e quan magjik golin e Muçit ndaj Aston Villa-s

Faqja zyrtare e UEFA Conference League në “Instagram” ka publikuar pasditen e kësaj të enjte video-n e golit të Ernest Muçit ndaj Aston Villa-s.

Sulmuesi “kuqezi” shënoi golin e vetëm të Legia-s në humbjen 2-1 ndaj Aston Villa-s, megjithatë ajo goditje e Muçit ishte spektakolare.

Lexo edhe:

UEFA Conference League në “Instagram” e ka cilësuar atë realizim të shqiptarit si magjike.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...