Futboll

Video/ Çudi në Argjentinë, shënojnë 4 autogola për të evituar rivalin

Një trajner i Futsallit dhe ndihmësit e tij në Argjentinë u pushuan nga detyra, pasi skuadra e tyre e futbollit të femrave shënoi 4 herë në portën e vet.

Banfield vendosi që të largojë menjëherë të gjithë stafin teknik pasi lojtaret e tyre shpërdoruan një avantazh 2-0 duke shënuar qëllimisht 4 autogola me takimin që përfundoi 2-4.

Gjithçka u bë me qëllimin që ato të evitonin një rival më të fortë në raundin pasardhës të turneut. Rivalet e tyre të “Gimnasia y Esgrima”, festuan fitoren në rrjetet sociale, por duke e përshkruar sjelljen e kundërshtarëve të tyre si aspak sportive.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency