Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

VIDEO/ Dy gola në shtesë, epilog “thriller” në Brentford-United

Barazim 1-1 drithërues në Brentford-Manchester United. Rezultati ishte 0-0 deri në minutën e gjashtë shtesë.

 

Moment kur Mason Mount kaloi skuadrën e Erik ten Hag në avantazh. “Djajtë e Kuq” festuan përpara kohe, pasi e pësuan tri minuta më vonë.

Lexo edhe:

Ivan Toney, të cilit VAR-i i anuloi golin në minutën e 72’, bëri gjithçka mirë dhe dhuroi një asist fantastik për Kristoffer Ajer.

 

Me norvegjezin që goditi saktë dhe evitoi humbjen e Brentfordit. Thomas Strakosha e ndoqi nga pankina këtë përballje.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...