Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

VIDEO/ Dy minuta në fushë për golin e parë në Premier, adoleshenti qetëson Klopp

Liverpooli shënon edhe golin e tretë ndaj Aston Villa, sfidë që po transmetohet në SuperSport, dhe tani kryeson 1-3 në transfertën në “Villa Park”.

Trajneri Jurgen Klopp hodhi në fushë Stefan Bajcetic në minutën e 79′ dhe 18-vjeçari realizoi golin e qetësisë dy minuta më vonë.

Festë për mesfushorin spanjoll (goli i parë në Premier League) dhe çlirim e gëzim në stolin e “The Reds”.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...