VIDEO/ Dybala-Lukaku “show”, Roma triumfon 7-0 në “Olimpico”

Rikthehet Roma. Skuadra e Jose Mourinhos shkatërroi 7-0 Empolin në “Olimpico”, në një ndeshje perfekte. Ku nuk munguan eurogolat. Ky ishte suksesi më i thellë i verdhekuqve në drejtimin e “Special One”. Minuta e parë, sulmi i parë i vendasve dhe penallti. E shkaktuar nga prekja me dorë e mbrojtësit polak Sebastian Walukiewicz.   Ekzekutimin … Vazhdoni me leximin e VIDEO/ Dybala-Lukaku “show”, Roma triumfon 7-0 në “Olimpico”