Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

VIDEO/ E kishte premtuar, aktori italian lakuriq për suksesin e Napolit

Aktori Francesco Paolantoni doli lakuriq në rrugën “Caracciolo”, në breg të detit të Napolit. Ai e mbajti premtimin që kishte dhënë në rast se të kaltrit do të fitonin “scudetton”.

Paolantoni, siç shihet në disa video që qarkullojnë në rrjet, ecën i veshur vetëm me një shall të Napolit, atlete dhe një tenxhere për t’u mbuluar “hallatet”.

Lexo edhe:

Ai shëtiti i shoqëruar nga koret e tifozëve përballë hoteleve buzë detit. Njerëzit e pranishëm nuk e humbën rastin për filmuar skenën.

Në rrjetet sociale ishin të shumta komentet për këtë veprim të aktorit italian: “U tha, u bë”,shkruan një fans i tij.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...